Best Online News From Nepal

जरो र किलो नेपालमै भएको मौलिक रैथाने शक्तिको तदर्थ प्रस्थ सभाका सदस्यहरुको नामावली

वैज्ञानिक सत्ययुग” को लक्ष्यसहित स्थापना भएको एक महाअभियान हो “जरो र किलो नेपालमै भएको मौलिक रैथाने शक्ति” ।
उपयुक्त समयमा निर्वाचनमा भाग लिने एवं निर्वाचनमार्फत् जनअनुमोदन हासिल गरी राज्यसत्ता सञ्चालन गर्ने राजनीतिक संस्था (पार्टी/दल) का रूपमा अगाडि आउनेछ “जरो र किलो नेपालमै भएको मौलिक रैथाने शक्ति” ।
नेपाललाई वर्तमान सङ्कटको सङ्क्रमणबाट मुक्त गराउने, विश्वका विकसित देशहरुको समूहमा पुर्याउने र अन्ततोगत्वा नेपाललाई नयाँ वैश्विक संरचनाको अग्रणी एवं केन्द्र बनाउने “जरो र किलो नेपालमै भएको मौलिक रैथाने शक्ति” को उद्देश्य हो ।
विज्ञानको बुद्धि, प्रविधिको प्रगति, धर्मको विवेक एवं सहृदयताको सम्बन्ध “जरो र किलो नेपालमै भएको मौलिक रैथाने शक्ति” का आधारशिला चतुष्टय (अर्थात्, चारवटा मुख्य आधार) हुन् ।
“जरो र किलो नेपालमै भएको मौलिक रैथाने शक्ति” ले विशिष्ट रूपमा “राज्यराष्ट्र” सिद्धान्तमार्फत् नेपाली राष्ट्रियताको अद्यावधिक व्याख्या गरेर बृहत्तर राष्ट्रिय एकताको सहृदयतावादी राजनीतिक ढाँचा प्रस्तुत गरेको छ ।

जरो र किलो नेपालमै भएको मौलिक रैथाने शक्तिको

तदर्थ प्रस्थ सभाका सदस्यहरुको नामावली

१) अच्युत पौडेल -गुल्मी
२) अजित कुवर -नवलपरासी
३) अनिलप्रसाद चौधरी -झापा
४) अनुप अधिकारी-नवलपरासी
५) अनुष्का कडरिया-झापा
६) अन्जिता पौडेल-बारा
७) अन्जु धिताल- धादिंग
८) रामेश्वर धिताल- धादिंग
९) अन्जु वादे- भक्तपुर
१०) अन्जु श्रेष्ठ -ललितपुर
११) अभयदास -काठमाडौं
१२) अमृतराज गिरि -सिन्धुपाल्चोक
१३) अमृता भट्टराई-तनहु
१४) अर्जुन शर्मा -नवलपरासी
१५) उत्तम खत्री-सुनसरी
१६) उत्तम गुरुङ्ग-चितवन
१७) उर्मिला खनाल – तनहु
१८) रिता भट्टराई – भक्तपुर
१९) एनिका राइ-सोलुखुम्बु
२०) कमल न्यौपाने-स्याङजा
२१) किरण श्रेष्ठ – पर्वत
२२) कुलचन्द्र वस्नेत -गुल्मी
२३) कृष्ण कुमार श्रेष्ठ -झापा
२४) कृष्णप्रसाद रिमाल -नवलपरासी
२५) कृष्णराम प्रजापति -भक्तपुर
२६) कृष्णशंकर घिमिरे -सर्लाही
२७) केदारप्रसाद खकुराल- धादिङ
२८) केशवराज जोशी -बझाङ
२९) खिमबहादुर सुनार म्याग्दी
३०) खिमानन्द जोशी – दार्चुला
३१) खेमप्रसाद लोहनी (राजन)-धादिङ
३२) खेमराज चुडाल- झापा
३३) खेमराज न्यौपाने -स्याङजा
३४) गणेश कुमार वस्नेत -झापा
३५) गायत्री प्रसाद रेग्मी -झापा
३६) गीता रिमाल-नवलपरासी
३७) गोविन्द खरेल-नवलपरासी
३८) चन्द्रमोहन पण्डित – धनुषा
३९) चिन्तामणि न्यौपाने-काठमाडौँ
४०) जानुका पोखरेल(मेनुका)-काठमाडौँ
४१) जीवन सुनार – लुम्बिनी
४२) टंका उप्रेती (नम्रता उप्रेती)- झापा
४३) डा निर्मलमणि अधिकारी -तनहुँ
४४) डा.गोविन्द पराजूली -पर्वत
४५) डा.दुर्गा पराजुली – कास्की
४६) डा.शरद शर्मा -नवलपरासी
४७) डागेंद्र साह- रौतहट
४८) तिलकप्रसाद लुइटेल- काठमाडौँ
४९) तुलसा राउत बुढाथोकी-मोरंग
५०) तुलसीप्रसाद कंडेल -धादिंग
५१) थानी गुप्ता-पर्सा
५२) दिलिपकुमार जयसवाल- रौतहट
५३) दिलिपकुमार श्रेष्ठ- काभ्रे
५४) दिलीप शर्मा -सप्तरी
५५) दुर्गा खड्का-झापा
५६) दुर्गा थापा -बागलुङ
५७) देवराज शिवाकोटी -झापा
५८) धनकुमारी दनै खकुराल -धादिङ
५९) धनन्जय ढकाल- रुपन्देही
६०) धिरजकुमार गुप्ता-पर्सा
६१) धिरेन्द्र चन्द सोडारी-कैलाली
६२) नन्दे टोमता-बर्दिया
६३) नवलकिशोर गिरी बारा
६४) नानुमाया भारती – झापा
६५) टाेलराज वाग्ले- तनहू
६६) निकीता दाहाल – सुनसरी
६७) नितुकुमारी शर्मा -सप्तरी
६८) नुम नाथ प्याकुरेल -मोरंग
६९) पवित्रा बज्जगाई -बिर्तामोड
७०) पुष्पा वास्तोला- झापा
७१) प्रभा सुवेदी पोखरेल-काठमाडौँ
७२) वेदप्रसाद अात्रेय-काठमाडौँ
७३) प्रबिण बस्नेत-सिन्धुपाल्चोक
७४) प्राडा दामोदर ज्ञवाली- काठमाडौँ
७५) बलराम प्रजापति -भक्तपुर
७६) बुद्धराज चौलागाई – नवलपरासी
७७) भरत गिरि- कास्की
७८) भीमकुमारी लाफामगर -ओखलढुंगा
७९) ममता वस्नेत- झापा
८०) माधवप्रसाद कंडेल- चितवन
८१) मित्रलाल शर्मा- बाके
८२) मोहनमाया खत्री/सुशिला -काठमाडौँ
८३) युबराज खतिवडा- झापा
८४) योगेन्द्र चुडाल (शंकर)- झापा
८५) रंजन हरि कोइराला -सिन्धुली
८६) रमेश बास्तोला- झापा
८७) रविन गाइँजु- भक्तपुर
८८) रश्मि घिमिरे -काठमाडौँ
८९) राजकुमार प्रजापति- भक्तपुर
९०) राजीव बछार –रौतहट
९१) राजु खड्का – काठमाडौँ
९२) राधा अधिकारी -बर्दघाट
९३) राधेमोहन लकाई -काठमाडौँ
९४) यमराम काफ्ले – हेटौडा
९५) राम ध्यान राय-सर्लाही
९६) रामजी पौडेल क्षेत्री- कास्की
९७) रामप्रसाद शर्मा-कास्की
९८) रिना कार्की- रामेछाप
९९) रुपक राज राउत- मोरङ
१००) रोशन खरेल-झापा
१०१) रोशनी विक – अर्घाखाची
१०२) लक्ष्मण पोखरेल-काठमाडौँ
१०३) लक्ष्मी पोखरेल-काठमाडौँ
१०४) लक्ष्मी(शिवानी) भट्टराई -नवलपरासी
१०५) लक्ष्मीकुमारी शर्मा -पर्वत
१०६) डा.लक्ष्मीप्रसाद खतिवडा-भक्तपुर
१०७) लालप्रसाद गैरे- तनहुँ
१०८) लिलाबहादुर वानिया- भक्तपुर
१०९) लीलाराज बगाले (सुजन)-चितवन
११०) वाशु उप्रेती-नुवाकोट
१११) विना अधिकारी -काठमाडौँ
११२) विनोद पण्डित- धनुषा
११३) विश्वराम लागे – भक्तपुर
११४) शिला नेपाली भुषाल-काठमाडौँ
११५) शिशिर साधक- रामशरण विक – कैलाली
११६) सन्जिव मिश्र- सुनसरी
११७) समिर गौतम- सुनसरी
११८) सविता भट्टराई चितवन
११९) सहदेव गौतम-काठमाडौँ-
१२०) सागरमणि गौतम – सुनसरी
१२१) सीतालक्ष्मी प्रजापति -भक्तपुर
१२२) सुशील गौतम -मकवानपुर
१२३) सौरव प्रसाई-झापा
१२४) हरि नेपाल – स्यांजा
१२५) हिम न्यौपाने – नवलपरासी
१२६) हिरा कुमारी लामीछाने -चितवन
१२७) हिरा बास्तोला -झापा
१२८) हेमकुमार दाहाल -सुनसरी
१२९) हेमराज भुषाल रुपन्देही
१३०) होमकाजी बास्तोला – झापा
१३१) सुनिता डाँगी- बर्दिया
१३२) सुरेन्द्र महत- माेरङ्ग
१३३) सुमन वाग्ले- तनहू
१३४) खुश्वु देवी अार्या-बारा
१३५) प्रीति यादब- सर्लाही
१३६) शिव प्रसाद अाचार्य- पाल्पा
१३७) यमनाथ उपाध्याय – कपिलवस्तु
१३८) पंकजकुमार दाहाल- अोखलढुङ्गा
१३९) समन्जी यादव- सिराहा
१४०) विष्णु प्रसाद वस्याल- स्याङ्जा
१४१) गिर फाल मगर- स्याङ्जा
१४२) धिरज अधिकारी – बारा
१४३) देवराज पाैडेल-काभ्रेपलान्चोक
१४४) रमेश दनेखू- भक्तपुर
१४५) रामसुन्दर खाइजू- भक्तपुर
१४६) आनिज मणि अधिकारी – काठमाडौँ
१४७) भावना वानिया- भक्तपुर
१४८) शर्मिला (अनुपम )खनाल – नवलपरासी
१४९) उर्मिला वानिया – भक्तपुर
१५०)डा. नरेन्द्र सिह ठगुन्ना -बैतडी
१५१) भगवती माया श्रेष्ठ : नवलपरासी
१५२) टेक राज कोइराला –कालिकोट
१५३) चुक बहादुर कार्की – सिन्धुली
१५४) सुभाष थापा : उदयपुर
१५५) विनाेद नेपाल- सिन्धुपाल्चोक